افتتاح آکادمی اطلس با همکاری آکادمی دریایی سیراف

امضا تفاهم نامه همکاری شرکت اطلس راهبر دریا با  آکادمی دریایی سیراف

شرکت اطلس راهبر دریا در راستای توسعه آموزش در فضای تکنولوزی و فناوری اطلاعات دریایی، روز یکشنبه ، مورخ 2 مرداد 1401 تفاهم نامه آموزشی را با  آکادمی دریایی سیراف با مدیریت جناب آقای دکتر حسن ضیایی و با مدیریت سرکار خانم مهندس یسری حویزاوی ، سفیر حسن نیت IMO ، منعقد گرداند.

 

 

در این تفاهم نامه، همکاری مشترکی در رابطه با موضوعاتی همانند ارائه آموزش های تخصصی، سمینارها، وبینارها و کارگاه های مرتبط با فناوری اطلاعات و نرم افزارهای مدیریتی تخصصی دریایی صحبت شد و مورد توافق طرفین قرار گرفت.

آقای دکتر ضیایی ضمن مثبت ارزیابی کردن نتایج مورد انتظار اظهار داشتند: توسعه حوزه فناوری اطلاعات از مسیر شرکت های دانش بنیان و فعالیتهای آموزشی می گذرد و همکاری های اینچنین می تواند این روند را تسریع نماید. آکادمی دریایی سیراف به عنوان  اولین و تنها آکادمی تخصصی صنعت دریایی و دریانوردی با رویکرد مدیریت و کسب و کار در منطقه خاورمیانه و CIS ( آسیای مرکزی) با همکاری شرکت اطلس همانند رویداد های گذشته پیشرو خواهد بود."

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با آکادمی دریایی سیراف به روی لینک کلیک کنید.

شرکت اطلس راهبر دریا با مدیریت سرکار خانم یسری حویزاوی، سفیر کنونی IMO در ایران،  فعالیت رسمی خود را از سال 1392 آغاز نموده است. این شرکت با شناسایی دقیق چالشهای صنایع دریایی و دریانوردی، طیف وسیعی از خدمات دریایی شامل خدمات فراساحلی، محصولات متنوعی برپایه فناوری اطلاعات مختص دریا و ... را ارئه می نماید.
این شرکت موفق به طراحی نرم افزار و یا سیستم یک پارچه مدیریت شناور با نام تجاری "سی مستر" برای مدیریت راهبردی و آسان شناور شده است.

یکی از اهداف شرکت اطلس راهبر دریا ارائه خدمات آموزشی و اشاعه فرهنگ دریانوردی در جامعه دریایی می باشد.

با توجه به آنکه دریانوردان در ایران دارای مهارت دریایی بوده اما در زمینه های اخلاق حرفه ایی دریانوردی، روانشناسی و بهره بری از تکنولوژی های روز، دارای خلاء هایی می باشند، شرکت اطلس راهبر دریا تصمیم به تاسیس آکادمی اطلس نموده است.
آکادمی اطلس با چشم انداز تبدیل شدن به اولین مرکز آموزش تخصصی فعال، در حوزه اخلاق حرفه ایی دریانوردی و روانشناسی دریایی، با اخذ نمایندگی از مراکز معتبر، آماده است تا به این طریق به مرکزی تخصصی جهت آموزش نیرو های نخبه سازمانی و انجام پژوهش های دریایی تبدیل بگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه آکادمی اطلس مراجعه نمایید.

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها