​​ماژول مدیریت عملیات انواع شناور​
ماژول عملیات، یک سیستم مدیریت سفر است که تمام جزئیات سفرهای ناوگان شما را نشان می دهد.
 امکانات ماژول مدیریت عملیات سی مستر بر اساس چالش های موجود در فرایند مدیریت عملیات شرکتهای کشتیرانی، متناسب با نیاز و فرهنگ دریانوردان ایرانی، بر اساس کاربری و ظرفیت خالص و ناخالص شناور ها، صورت پذیرفته است. امکاناتی که در این ماژول باعث ایجاد سهولت در نظارت همه جانبه، گزارش گیری مستمر و تصمیم سازی شده باعث مدیریت اثر بخش و کارآمد ناوگان می شود.
ماژول مدیریت عملیات می تواند، تمام داده های عملیاتی در طول سفر را، از کشتی به دفاتر مرکزی شما ارجاع دهد.
این بدان معنی است که نرخ خطا و اشتباه به هنگام گزارش دادن به شدت کاهش یافته و با ایجاد بینش می تواند مسیر کاری شما را مشخص بسازد.
درخواست دمو

​​ویژگی های برجسته ماژول مدیریت عملیات شناور

قابلیت مدیریت قراردادهای کشتی و مشخص کردن اپراتورها، نحوه دریافت سوخت و دموراژ در این ماژول فراهم شده است


ثبت سیستمی گزارشات روزانه (DPR - Daily Program Report)


بخش گزارشات استاندارد امکان گزارشگیرای که مورد تایید PSC و IMO باشد را فراهم ساخته و قابلیت چاپ و پرینت گزارش را برای شما فراهم می سازد


آرشیو الکترونیکی گواهی نامه ها، تجهیزات ایمنی و بیمه نامه های کشتی در داشبورد و هشدار اتمام زمان اعتبار هر یک از مستندات کشتیبرنامه ریزی، مدیریت و اندازه گیری بهره وری سفر های دریایی

​قابلیت های ماژول مدیریت خدمه

​​​شما میتوانید روزانه، با وارد نمودن اطلاعات مربوط به سوخت، میزان سوخت مصرفی را کنترل نموده و بودجه خود را کنترل نمایید


امکان گزارش گیری سریع و منعطف از ابعاد مختلف عملیات دریایی صورت پذیرفته، به تفکیک بازه زمانی مورد نیاز، ROB،  و امکان چاپ، دریافت فایل خروجی و همچنین ارسال از طریق ایمیل برای مخاطب خاص.


با وجود گزارشات با فرمتی استاندارد، باعث شده تا مدت زمان بازرسی کاهش یافته و از توقیف کشتی به دلیل وجود مسئله در گواهی نامه ها، بیمه نامه ها و تجهیزات ایمنی شناور جلوگیری شود. این امر باعث کاهش چشمگیر هزینه های توقف کشتی می گردد و در زمان شما صرفه جویی می شود.

​​​​شما میتوانید مسیر کشتی بر روی نقشه را مشاهده کرده و زمان رسیدن آن به مقصد را متوجه شویددر ماژول عملیات، امکان ثبت وضعیت تمام گواهینامه ها، تجهیزات ایمنی، بازرسی ها از شناور، وضعیت خسارات، وضعیت کلیه تعمیرات صورت گرفته، قراردادهای شناور و امکان کنترل شناور فراهم شده است که سبب افزایش بهره وری در یک شناور می شود.

​​شما میتوانید لیست کارفرمایان، چارتر کنندگان، اپراتور ها و اشخاص ثالث را وارد سیستم کرده و تجزیه تحلیلی بر روی این لیست انجام دهید

شما میتوانید با جزئیات کامل، از میزان مصرف روزانه سوخت، آب شیرین و یا روغن چه در هنگام سفر و چه در پایان آن، آگاه شوید


​ نزدیک به هزاران بندر در سراسر جهان در سیستم سی مستر تعریف شده اند با این حال شما می توانید بنادر جدیدی را تعریف کرده و یادداشت های مهمی را در مورد بنادر با کل ناوگان به اشتراک بگذارید.

​نرم افزار مدیریت جامع کشتی سی مستر، به شما این امکان را می دهد تا با ثبت اطلاعات کشتی، شروع و پایان سفر و پر کردن اطلاعات ناوبری (Navigation data) از جمله اطلاعات سوختی، تکنیکال، نگهداری و تعمیرات و غیره بتوانید هزینه سفر را به درستی برآورد کرده و با وارد کردن شرایط جوی، بهترین مسیر را انتخاب کنید.
گزارشات استاندارد
فرم گزارشات
با توجه به حساسیت و صحت گزارشات روزانه شناور و همچنین حجم اطلاعات زیاد شناور، این ماژول وظیفه نگهداری امن اطلاعات تولیدی هر روز را بر عهده دارد لذا سی مستر با ارائه گزارشاتی با فرمت استاندارد می تواند به مالک بینشی برای پیش بینی و برنامه ریزی عملیات آتی بر روی شناور  دهد.
قابلیت فیلتر
و
جستوجو

ماژول عملیاتی با زیرساخت های انعطاف پذیر خود، با توجه به نیاز کشتی ها،  ناوگان و شرکت شما ، به شما این فرصت را می دهد تا با استفاده از قابلیت فیلتر و جستجو، گزارش مد نظر خود را از میان انبوه گزارشات، پیدا کرده و در صورت نیاز چاپ نمایید.

​در سی مستر شما می توانید تمام حرکات کشتی ها و ناوگان خود را بر روی نقشه مانند مبداء حرکت، مسیر پیمایش، بندر مقصد، سرعت شناور و غیره ردیابی کنید.
سفارشی سازی
گزارشات استاندارد
گزارشات وضعیت کلی ناوگان
گزارشات وضعیت کلی شناور
نقشه راه سی مستر

​​سوخت یکی از گرانترین و مهمترین بخش ها در هنگام کار با کشتی می باشد. شما می توانید انواع سوخت و مقدار آن را درون سیستم وارد کرده و سیستم به صورت خودکار داده های شما را با سفر دریایی شما تطبیق داده لذا در صورت نیاز به شما اعلام خواهد کرد که آیا سوخت برای مسافتی که شناور باید بپیماید کافی است و یا نه. همچنین با محاسبه مقدار سوخت مصرفی و گزارش آن می توانید از دزدیده شدن سوخت جلوگیری نمایید.
در سی مستر شما نه تنها می توانید مقدار سوخت مصرفی را مشاهده کنید بلکه به کمک این نرم افزار تمامی اقلام مصرفی و تولیدی من جمله روغن، آب شیرین، روان کننده ها، مواد افزودنی زباله ها و غیره را میتوانید مشاهده نمایید.

​افزایش بهره وری با کاهش میزان مصرف سوخت

خدمات
آموزش

​خدمات
پشتیبانی نرم افزار

​​خدمات
ساخت دیتا بیس


 شرکت اطلس راهبر دریا، راهکارهای متعددی جهت پیاده سازی و آموزش نرم افزار در تیم مدیریتی و اجرایی شما ارائه می نماید که باعث ارتقا سطح پرسنل، افزایش بهره وری نیروی انسانی و کاهش خطای آنها می گردد. به صورت کلی نصب و راه اندازی سیستم توسط متخصصان نرم افزار و مهندسان نگهداری و تعمیرات شرکت اطلس راهبر دریا انجام میگردد (راه اندازی نرم افزار، SQL، تنظیمات همگام سازی دو طرفه، اطلاعات مربوط به نت). 
 راه اندازی سیستم برای کاربران کشتی به طریق ایجاد یک ریموت کنترل بوده و برای کاربران دفتر عملیاتی از طریق راه اندازی نرم افزار بر روی سیستم های کامپیوتری شان می باشد.

​در صورتی که شرکت شما مایل به وارد کردن اطلاعات توسط خود میباشد، میتواند از سایر خدمات آموزشی ما استفاده کنند. این خدمات شامل:
- جلسات آموزشی
- فایل های ویدیوی آموزشی
- دفترچه راهنما و دستورالعمل کار برای کاربران
اگر یک کاربر جلسات آموزشی خود را به هر دلیلی از دست بدهد میتواند با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نماید و از سایر متد های آموزشی ما بهره ببرد. 

​​​​​
تیم خدمات پشتیبانی نرم افزار سی مستر به عنوان چابک ترین تیم شرکت اطلس راهبر دریا، همسو با سایر تیم ها، در راستای ارائه خدمات پشتیبانی متمایز در کوتاه ترین زمان ممکن، با هدف ایجاد حس آرامش، اطمینان و افزایش رضایتمندی مشتریان فعالیت می نماید.
پشتیبانی ما به روش های زیر انجام می گردد:
_ سیستم تیکتینگ ( وب سایت و اپلیکیشن ها )
_ پاسخگویی تلفنی در ساعات اداری
_ اتصال با ریموت کنترل