​​​آکادمی اطلس

​​یکی از اهداف شرکت اطلس راهبر دریا ارائه خدمات آموزشی و اشاعه فرهنگ دریانوردی در جامعه دریایی می باشد.
با توجه به آنکه دریانوردان در ایران دارای مهارت دریایی بوده اما در زمینه های اخلاق حرفه ایی دریانوردی، روانشناسی و بهره بری از تکنولوژی های روز، دارای خلاء هایی می باشند، شرکت اطلس راهبر دریا تصمیم به تاسیس آکادمی اطلس نموده است.
آکادمی اطلس با چشم انداز تبدیل شدن به اولین مرکز آموزش تخصصی فعال، در حوزه اخلاق حرفه ایی دریانوردی و روانشناسی دریایی، با اخذ نمایندگی از مراکز معتبر، آماده است تا به این طریق به مرکزی تخصصی جهت آموزش نیرو های نخبه سازمانی و انجام پژوهش های دریایی تبدیل بگردد.

عضویت در آکادمی اطلس

​​همکاری آکادمی اطلس با آکادمی دریایی سیراف

شرکت اطلس راهبر دریا در راستای توسعه آموزش در فضای تکنولوژی و فناوری اطلاعات دریایی، تفاهم نامه همکاری را با آکادمی دریایی سیراف امضا نمود.
آکادمی دریایی سیراف به عنوان  اولین و تنها آکادمی تخصصی صنعت دریایی و دریانوردی با رویکرد مدیریت و کسب و کار در منطقه خاورمیانه و CIS  آسیای مرکزی فعالیت میکند.
اهداف این همکاری دوجانبه ارائه آموزش های تخصصی، سمینارها، وبینارها و کارگاه های مرتبط با فناوری اطلاعات و نرم افزارهای مدیریتی تخصصی دریایی می باشد.

درباره سیراف بیشتر بخوانید
شرح دوره های آکادمی اطلس​

- ​دوره اخلاق حرفه ایی دریانوردان


- دوره آموزش مدیریت کشتی
.مدیریت خدمه
.مدیریت عملیات
.مدیریت نگهداری و تعمیرات
.انبار و اموال
.مدیریت سفارشات خرید و سفارشات


- دوره جامع زبان تخصصی دریایی


- دوره مدیران و مدیریت ناوگان


​​​​​کسب اطلاعات

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست اجاره شناور ، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید و یا در صورت نیاز با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

             تلفن تماس:02122021676                داخلی: 104