​​ماژول مدیریت سفارشات خرید و درخواست های شناور​
  بیشترین تراکنش مالی مالکان در بخش سفارشات خرید ملزومات مصرفی و قطعات یدکی یک شناور است . یکی از دغدغه های مالکان شناور ، عدم اطلاع از مقدار مصرف و تناوب مصرف اقلام و قطعات بر روی کشتی می باشد. از آن جایی که در سیکل میان دو سفارش خرید و  مقدار هر سفارش امکان خطا وجود دارد، امکان سفارش قطعات تکراری یا قطعاتی که از آنها استفاده نمی شود، به مراتب بالاتر می رود. یک سیستم هوشمند به شما کمک خواهد کرد که لیست سفارشات خود را کنترل کرده و به کمک آن سیستم انبار و نت خود را ساماندهی کنید.
در ماژول مدیریت سفارشات خرید و درخواستهای سی مستر، امکان ثبت سفارش خرید اقلام مورد نیاز و همچنین درخواست دریافت خدمات فنی از خارج شرکت، توسط خدمه کشتی امکان پذیر می باشد. ماژول مدیریت سفارشات خرید و درخواست ها قابلیت انطباق پذیری بالایی با سیاست های هر شرکت در فرایند ثبت درخواستهای شناور دارد.
درخواست دمو

​نحوه عملکرد
ماژول مدیریت سفارشات خرید و درخواست ها

1
order 1
order 2
order 3

​​ابتدا لیست درخواست های شما بر روی شناور باید تکمیل گردد

2
order 1
order 2
order 3

​سپس درخواست شما توسط کاپیتان باید تایدد گردد

3
order 1
order 2
order 3
​​بعد از تایید کاپیتان، درخواست به سمت دفتر مرکزی ارسال شده و منتظر تایید نهایی مسئول مربوطه می رسد
4
پس از تایید افراد دارای صلاحیت، با دریافت استعلامات قیمت و کشف قیمت، امکان ثبت سفارش انجام می پذیرد. اقلام مورد سفارش تا لحظه دریافت توسط شناور مورد نظارت خواهند بود.
5
​بعد از پایان این عملیات، اقلام درخواستی وارد شناور شده و پروسه سفارشات خرید و درخواستها به پایان می رسد

​​ویژگی های برجسته ماژول مدیریت سفارشات خرید و درخواست های شناور


کنسول سفارشات خرید جهت سفارش اقلام مورد نیازکنسول درخواست دریافت خدمات از خارج شناورتفکیک دسترسی ها و تعریف سلسله مراتب فرایند سفارشات خرید و درخواستهاسیستم برگزاری مناقصه و استعلام قیمتگزارش دریافت اقلام و خدمات توسط نرم افزار و افزایش موجودی در انبار مورد نظر


​قابلیت های ماژول مدیریت سفارشات خرید و درخواست ها


کاهش هزینه ها در صورت ثبت سفارشات بهینه


​نمایش تناوب و میزان مصرف اقلام بر روی کشتی


​کاهش تعداد دفعات خرید اقلام و کاهش هزینه های سفارش و حمل ملزومات


​مشخص شدن اقلام پر مصرف و میزان مصرف دوره ایی


​مشخص شدن تامین کننده های دست اول

​امکان دریافت استعلام قیمت از تامین کنندگان متعدد و انتخاب بهینه ترین پیشنهاد
درج درخواست دریافت خدمات از تامین کنندگان خارج از کشتی در امور فنی

خدمات
آموزش

​خدمات
پشتیبانی نرم افزار

​​خدمات
ساخت دیتا بیس


 شرکت اطلس راهبر دریا، راهکارهای متعددی جهت پیاده سازی و آموزش نرم افزار در تیم مدیریتی و اجرایی شما ارائه می نماید که باعث ارتقا سطح پرسنل، افزایش بهره وری نیروی انسانی و کاهش خطای آنها می گردد. به صورت کلی نصب و راه اندازی سیستم توسط متخصصان نرم افزار و مهندسان نگهداری و تعمیرات شرکت اطلس راهبر دریا انجام میگردد (راه اندازی نرم افزار، SQL، تنظیمات همگام سازی دو طرفه، اطلاعات مربوط به نت). 
 راه اندازی سیستم برای کاربران کشتی به طریق ایجاد یک ریموت کنترل بوده و برای کاربران دفتر عملیاتی از طریق راه اندازی نرم افزار بر روی سیستم های کامپیوتری شان می باشد.

​در صورتی که شرکت شما مایل به وارد کردن اطلاعات توسط خود میباشد، میتواند از سایر خدمات آموزشی ما استفاده کنند. این خدمات شامل:
- جلسات آموزشی
- فایل های ویدیوی آموزشی
- دفترچه راهنما و دستورالعمل کار برای کاربران
اگر یک کاربر جلسات آموزشی خود را به هر دلیلی از دست بدهد میتواند با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نماید و از سایر متد های آموزشی ما بهره ببرد. 

​​​​​
تیم خدمات پشتیبانی نرم افزار سی مستر به عنوان چابک ترین تیم شرکت اطلس راهبر دریا، همسو با سایر تیم ها، در راستای ارائه خدمات پشتیبانی متمایز در کوتاه ترین زمان ممکن، با هدف ایجاد حس آرامش، اطمینان و افزایش رضایتمندی مشتریان فعالیت می نماید.
پشتیبانی ما به روش های زیر انجام می گردد:
_ سیستم تیکتینگ ( وب سایت و اپلیکیشن ها )
_ پاسخگویی تلفنی در ساعات اداری
_ اتصال با ریموت کنترل