​​​نرم افزار مدیریت جامع شناور
SEA MASTER

​​​با دیجیتالی کردن مدیریت ناوگان دریایی خود با محصولات نو آورانه، اولین قدم را برای مدیریت ایمن، کارآمد و آسان ناوگان خود بردارید.

اطلاعات بیش تر
درخواست دمو

​​شما میتوانید با پرداخت هزینه کمتر، تنها ماژول مورد نیاز خود را خریداری نموده و کارایی بالایی را در فرایند کسب و کار خود تجربه نمایید

مقایسه قیمت
​جریان داده بدون وقفه

​جریان داده ها بین شرکت شما و کشتی تنها با یک نرم افزار به سادگی صورت می پذیرد.
شما میتوانید اطلاعات را به سادگی با خدمه، ناوگان و دفتر خود مکاتبه کرده و اطمینان حاصل کنید که داده ها  به طور کامل از کشتی به دفتر شما تحویل داده میشود.
شما به کمک الگوریتم فشرده سازی، می توانید انبوهی از داده های خود را حفظ نموده و در نهایت تحت پوشش خود قرار دهید

اطلاعات بیشتر
​داشبورد نرم افزار سی مستر و امکان سفارشی سازی نرم افزار
با توجه به ساختار پیچیده شناور ها و پیچیدگی عملیات های دریایی، شما می توانید به کمک نرم افزار سی مستر تمام جزئیات ناوگان خود را در یک صفحه "داشبور" مشاهده نمایید.
تغییرات در تنظیم طرح و محتوا جداول و فرم های گزارش و ... فرصت کسب نتایج مدنظرتان را ایجاد و بهره وری تیم را افزایش خواهد داد.
اعمال تغییرات در ظاهر نرم افزار سی مستر مطابق سلیقه شما، باعث انطباق سریع تر و و افزایش کارایی و رضایت کاربران می گردد.

​. سیستم کاملا یکپارچه
. انتقال تمامی داده ها بدون از دست دادن قسمتی از آن
. قابلیت سفارشی سازی نرم افزار
. پشتیبانی چند زبانه
. پشتیبانی فنی

​​آخرین اطلاعات و جزئیات ناوگان خود را در کمترین زمان دریافت کنید

​یکی از مهم ترین چالش های یک شرکت کشتیرانی، انتقال انبوه داده ها از دفتر مرکزی به شناور های خود می باشد.
شما میتوانید اطمینان حاصل کنید که شناور های شما میتوانند سفر های امنی را تجربه نمایند و تمامی اطلاعات سفر، مابین دفتر و کشتی در حال جریان باشد. شما می توانید تمامی اطلاعات (ISM) را به روز دریافت نموده و در اختیار مسئولین مربوطه قرار دهید.

​کاهش ریسک و خطرات به کمک نرم افزار سی مستر

​به کمک سیستم گزارش گیری سی مستر، می توانید تمام اطلاعات لازم را در قالب یک فرم استاندارد مشاهده نموده و در هنگام بازرسی در اختیار بازرسین قرار دهید.
نرم افزار سی مستر دارای گواهی تایید DNV_GL ، سازمان بنادر و دریانوردی و موسسه رده بندی ایرانیان می باشد. لذا فرم گزارشات آن قابل اطمینان بوده و استناد کافی برای صحت داده ها وجود دارد.

​سیستم همگام سازی

​تمامی داده های انبوه به طریق گزینه IMPORT به صورت یکجا وارد سیستم شده و به کمک سیستم همگام سازی می توانید تمام داده های وارد شده را در میان تمامی کاربران شرکت و دریا، با فرجه های زمانی خاص به عنوان یک عملکرد اتوماتیک و یا دستی همگام نمایید.

درخواست مشاوره
​هیچ اطلاعاتی را از دست ندهید
​از آن جایی که زمان و مدیریت آن در صنایع دریانوردی، بسیار حائز اهمیت می باشد لذا، تیم سی مستر به کمک سیستم هشداردهی به شما کمک خواهد رساند و به لطف این سیستم می توانید به موقع و بدون هیچ گونه تاخیری از تمامی اتفاقات رخ داده مطلع گردید.
های قابل تنظیم NOTIFICATION
درون سیستمی NOTIFICATION
های تناوبی WARNING
20%
افزایش بازدهی

سفارشات و درخواست ها

​از بروز درخواست های تکراری جلوگیری نمایید. با شناسایی اقلام پر مصرف شناور و بازه خریداری آن و به کمک تجزیه و تحلیل گزارشات این اقلام را شناسایی نمایید

​ادغام موجودی انبار

​اطلاعات و موجودی انبار را به کمک وارد نمودن اطلاعات اقلام وارد شده، خارج شده و تحویل داده شده به شناور، بروزرسانی نمایید

خدمات پشتیبانی و آموزش
​نرم افزار سی مستر به گونه ایی طراحی شده تا با دارا بودن رابط کاربری ساده، این فرصت را به خدمه بدهد تا بدون نیاز به آموزش ویژه بتوانند از این نرم افزار استفاده نمایند.
صرف نظر از اینکه به تازگی استفاده از محصولات ما را شروع کرده اید و یا اینکه مدت طولانی است که از آن استفاده مینماید، می توانید در دوره های آموزشی ما شرکت نموده و تمام ویژگی های نرم افزار سی مستر را کشف نمایید.
بعلاوه شرکت اطلس راهبر دریا، با دارا بودن تیمی از تکنسین ها و متخصصان IT با تجربه، با هدف ایجاد حس آرامش و اطمینان در راستای پشتیبانی از نرم افزار، فعالیت می نماید.

اطلاعات بیشتر

​مشتریان ما

​آیا آماده اید تا ناوگان خود را دیجیتالی نمایید؟

​​شما می توانید به کمک درخواست دمو ناوگان خود را دیجیتالی نمایید

30
5
120

​شناور

مالک شناور
کاربر

پرسش‌های متداول

​​محصولات و امکانات سی مستر

​​​​​کسب اطلاعات

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست اجاره شناور ، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید و یا در صورت نیاز با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

             تلفن تماس:02122021676                داخلی: 104