پشتیبانی و آموزش
نرم افزار سی مستر
​شرکت اطلس راهبر دریا، با دارا بودن تیمی از تکنسین ها و متخصصان IT با تجربه، با هدف ایجاد حس آرامش و اطمینان در راستای آموزش و پشتیبانی از نرم افزار، در کوتاه ترین زمان ممکن فعالیت می نماید.
صرف نظر از اینکه به تازگی استفاده از محصولات ما را شروع کرده اید و یا اینکه مدت طولانی است که از آن استفاده مینماید، می توانید در دوره های آموزشی ما شرکت نموده و تمام ویژگی های نرم افزار سی مستر را کشف نمایید.
درخواست دمو
خدمات
آموزش نرم افزار
پس از نصب و راه اندازی نرم افزار سی مستر، کاربران میتواند از خدمات آموزشی ما بهره مند گردند. این خدمات شامل:
- برگزاری جلسات آموزشی به صورت حضوری و یا آنلاین
- مشاهده فایل های ویدیوی آموزشی
- استفاده از دفترچه راهنما و دستورالعمل کار نرم افزار
​خدمات
ساخت دیتا بیس

​شرکت اطلس راهبر دریا، راهکارهای متعددی جهت پیاده سازی و آموزش نرم افزار در تیم مدیریتی و اجرایی شما ارائه می نماید که باعث ارتقا سطح پرسنل، افزایش بهره وری نیروی انسانی و کاهش خطای آنها می گردد. به صورت کلی نصب و راه اندازی سیستم توسط متخصصان نرم افزار و مهندسان نگهداری و تعمیرات شرکت اطلس راهبر دریا انجام میگردد (راه اندازی نرم افزار، SQL، تنظیمات همگام سازی دو طرفه، اطلاعات مربوط به نت). 
 راه اندازی سیستم برای کاربران کشتی به طریق ایجاد یک ریموت کنترل بوده و برای کاربران دفتر عملیاتی از طریق راه اندازی نرم افزار بر روی سیستم های کامپیوتری شان می باشد.

آموزش نرم افزار از طریق آکادمی اطلس و آکادمی دریایی سیراف
​شرکت اطلس راهبر دریا در راستای توسعه آموزش در فضای تکنولوژی و فناوری اطلاعات دریایی، با همکاری آکادمی دریایی سیراف، کلاس های آموزشی را در قالب آموزش های تخصصی، سمینارها، وبینارها و کارگاه های مرتبط با فناوری اطلاعات و نرم افزارهای مدیریتی تخصصی دریایی تدارک دیده است. علاقه مندان پس از گذراندن دوره های تخصصی گواهینامه صلاحیت را دریافت نموده و می توانند از این مدرک برای کار بر روی کشتی استفاده نمایند.
برای مشاهده شرح دوره ها و جزئیات بیش تر بر روی لینک کلیک نمایید.

شرح دوره های آکادمی اطلس
خدمات
پشتیبانی
تیم خدمات پشتیبانی نرم افزار سی مستر به عنوان چابک ترین تیم شرکت اطلس راهبر دریا، همسو با سایر تیم ها، در راستای ارائه خدمات پشتیبانی متمایز در کوتاه ترین زمان ممکن، با هدف ایجاد حس آرامش، اطمینان و افزایش رضایتمندی مشتریان فعالیت می نماید.
پشتیبانی ما به روش های زیر انجام می گردد:
_ سیستم تیکتینگ ( وب سایت و اپلیکیشن ها )
_ پاسخگویی تلفنی در ساعات اداری
_ اتصال با ریموت کنترل

پرسش‌های متداول