​​انتقال داده
بین شرکت و کشتی


​​​سی مستر با دسترسی به اینترنت با پهنای باند مختلف، انبوهی از اطلاعات را بدون از دست رفتن قسمتی از آن، از شناور به دفتر شما منتقل می سازد.
در صورتی که به اینترنت  دسترسی نداشته باشید، به لطف سیستم همگام سازی، این اطلاعات در حافظه نرم افزاری ذخیره شده و به محض اتصال به اینترنت، جریان یکپارچه ایی از داده ها از شناور به دفتر شما انتقال داده خواهد شد.

درخواست دمو
همگام سازی اطلاعات به صورت
خودکار و یا دستی
برای همگام سازی داده ها، کارآمدترین روش انتقال به روش FTP است. با این حال، در مواردی که دسترسی به سرور FTP وجود ندارد، فایل ها از طریق ایمیل برای طرف مقابل ارسال شوند.

​همگام سازی اطلاعات می تواند در هر زمانی، توسط خود شما و یا به صورت خودکار روی بدهد.
شما می توانید مشخص کنید که انتقال داده ها سر زمان مشخصی به دفتر شما ارسال گردد و یا اینکه به سیستم این اجازه را بدهید تا به محض اتصال به اینترنت، داده ها را از شناور به دفتر ارسال نموده و تمامی اطلاعات را یکپارچه نماید.

کلیه داده ها با کمک الگوریتم های قدرتمند، فشرده شده و حجم داده ها کاهش می یابد. به این ترتیب، انتقال داده سریعتر و استفاده از سهمیه پهنای باند اینترنت کمتر می گردد.
داده های فشرده، با تقسیم به اندازه بسته ایی از پیش تعریف شده (مثلاً 100 کیلوبایت) منتقل شده. به این ترتیب، هنگام بروز خطای احتمالی در هنگام اتصال (مانند از دست رفتن برق)، باعث نمی شود همان داده ها دوباره منتقل شده و از ورود داده های تکراری جلوگیری می شود.
در صورتی که به دلیل خطای غیرمنتظره در حین همگام سازی، فایل فشرده شده گم گردد، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، سیستم به کاربر هشدار خواهد داد.
به کمک داشبورد مدیریتی، می توانید اندازه داده های منتقل شده روزانه، ماهانه یا سالانه را تجزیه و تحلیل کنید و این نتایج را با سال های گذشته مقایسه کنید.

پرسش‌های متداول

خدمات
آموزش

​خدمات
پشتیبانی نرم افزار

​​خدمات
ساخت دیتا بیس


 شرکت اطلس راهبر دریا، راهکارهای متعددی جهت پیاده سازی و آموزش نرم افزار در تیم مدیریتی و اجرایی شما ارائه می نماید که باعث ارتقا سطح پرسنل، افزایش بهره وری نیروی انسانی و کاهش خطای آنها می گردد. به صورت کلی نصب و راه اندازی سیستم توسط متخصصان نرم افزار و مهندسان نگهداری و تعمیرات شرکت اطلس راهبر دریا انجام میگردد (راه اندازی نرم افزار، SQL، تنظیمات همگام سازی دو طرفه، اطلاعات مربوط به نت). 
 راه اندازی سیستم برای کاربران کشتی به طریق ایجاد یک ریموت کنترل بوده و برای کاربران دفتر عملیاتی از طریق راه اندازی نرم افزار بر روی سیستم های کامپیوتری شان می باشد.

​در صورتی که شرکت شما مایل به وارد کردن اطلاعات توسط خود میباشد، میتواند از سایر خدمات آموزشی ما استفاده کنند. این خدمات شامل:
- جلسات آموزشی
- فایل های ویدیوی آموزشی
- دفترچه راهنما و دستورالعمل کار برای کاربران
اگر یک کاربر جلسات آموزشی خود را به هر دلیلی از دست بدهد میتواند با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نماید و از سایر متد های آموزشی ما بهره ببرد. 
نیازمند تکمیل می باشد

​​​​​
تیم خدمات پشتیبانی نرم افزار سی مستر به عنوان چابک ترین تیم شرکت اطلس راهبر دریا، همسو با سایر تیم ها، در راستای ارائه خدمات پشتیبانی متمایز در کوتاه ترین زمان ممکن، با هدف ایجاد حس آرامش، اطمینان و افزایش رضایتمندی مشتریان فعالیت می نماید.
پشتیبانی ما به روش های زیر انجام می گردد:
_ سیستم تیکتینگ ( وب سایت و اپلیکیشن ها )
_ پاسخگویی تلفنی در ساعات اداری
_ اتصال با ریموت کنترل